15/10/2017 - 20:41

Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής

Δείτε τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής στους ομίλους της Γ' Εθνικής.
 
1ος όμιλος
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-1
ΑΟ Καβάλας – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 4-0
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 1-3
Ελπίς Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού 1-0
Δόξα Προσκυνητών – Άρης Αβάτου 0-0
 
2ος όμιλος
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός 3-0
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1
ΦΑΣ Νάουσα – Πιερικός 3-0
ΑΕ Καρίτσας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-2
ΑΟ Καρδίας – Κιλκισιακός 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ηρακλής 1-2
Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός 1-1
 
Ρεπό: Μακεδονικός
 
3ος όμιλος
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος 0-0
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-1
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος 0-3
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου 4-0
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου 1-0
 
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας
 
4ος όμιλος
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Θήβα 2-4 
Αμβρυσσέας – Ρήγας Φεραίος 1-2 
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-0 
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αλμυρός ΓΣ 1-2
Βόλος ΝΠΣ – ΑΟ Σελλάνων 4-1 (Σάββατο, 14/10, 16:00)
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1 (Σάββατο, 14/10, 16:00)
 
5ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 
Λεωνίδιο – Παναρκαδικός 0-3 
Ζάκυνθος – Πανηλειακός 0-3 
Καλαμάτα – Παμβουπρασιακός 2-0 
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων 1-0 
Αχαϊκή – Παλληξουριακός 3-1
 
6ος όμιλος
Προοδευτική – Εθνικός 0-0
Ιάλυσος Ρόδου – ΑΟ Ζευγολατιού 4-1
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Λουτράκι 1-0
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Ιωνικός 0-1
Πέλοπας Κιάτου – Διαγόρας Ρόδου 0-0
 
Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι
 
7ος όμιλος
Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός 2-1
Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Κιβερίου 1-1
Τρίγλια Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς 1-2
Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας 1-0
 
Ρεπό: Αιολικός
 
8ος όμιλος
Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος 1-0 
Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου 3-0 
Κηφισιά – ΠΟ Ατσαλένιου 0-0 
Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός 1-1 
Παλαιόχωρα – ΟΦ Ιεράπετρας 0-2
 
Ρεπό: Αιγάλεω