22/10/2017 - 20:15

Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα (22/10)

Ολοκλήρωθηκε η αγωνιστική δράση στους ομίλους της Γ' Εθνικής και αυτά είναι τα αποτελέσματα.
 
Αναλυτικά:
 
1ος όμιλος - 4η αγωνιστική 
Καβάλα-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
 
2ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πιερικός-Ηρακλής 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 4-3 ΤΕΛΙΚΟ
Νάουσα-Κιλκισιακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
 
Ρεπό: Καμπανιακός
 
3ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Λευκίμμης-Πανλευκάδιος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Κρανούλας-Καστοριά 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αστέρας Παραποτάμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
 
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος
 
4ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου 0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ (λόγω απουσίας γιατρού πήρε τη νίκη στα χαρτιά η Νίκη Βόλου)
Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρού 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρυσσέας Δίστομου-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλανών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΠΣ Βόλος-Θήβα 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 21/10-16:00)
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟΚ Βελούχι 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
 
Ρεπό: Ρήγας Φεραίου
 
5ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας-Τσικλητήρας Πύλου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παλληξουριακός-Πανηλειακός 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός-Αχαϊκή 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 21/10-16:00)
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
 
6ος όμιλος
Πέλοπας Κιάτου-Προοδευτική 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός-Ασπρόπυργος 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός-Ιάλυσος 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (14:30)
Διαγόρας-Κερατσίνι 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)
 
Ρεπό: Ρόδος
 
7ος όμιλος
Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Ένωση Ερμιονίδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (15:00)
Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (12:00)
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:30)
 
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
 
8ος όμιλος
Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος 2-5 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλυσιακός-Αιγάλεω 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΟΦ Ιεράπετρας-Φωστήρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (15:30)
Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
 
Ρεπό: Κηφισιά